ukbeendeplru

Кузнецовська гімназія, асоційована школа ЮНЕСКО,

оголошує набір учнів на 2017-2018 навчальний рік

 

Шановні батьки та учні!!

 

         Гімназія проводить набір учнів до 5 класу, які закінчили початкову школу в інших закладах міста. У цих класах вивчають іноземні мови (англійська, німецька російська), хореографію, інформатику, християнську етику.

         Оголошує набір до 8-их – 10-их класів за такими профілями:

  • фізико-математичний – з поглибленим вивченням математики;
  • філологічний – з поглибленим вивченням англійської мови;
  • біолого-фізичний – з поглибленим вивченням біології та фізики;
  • економіко-правовий – з вивченням економіки та практичного права.

У чому перевага навчання в гімназії?

Гімназія як школа ЮНЕСКО забезпечує не тільки якісну освіту, а й участь у міжнародних конференціях, турнірах, олімпіадах, забезпечує партнерство в навчанні, співпрацю зі школами Польщі.

Висока якість освіти гарантує успішну кар′єру в майбутньому та впевненість у власних силах сьогодні. Це підтверджують результати учнів із ЗНО: гімназія займає 2-3 місце в області. Серед шкіл міста завжди найбільше переможців олімпіад з навчальних предметів.

До послуг учнів тренажерна зала, зала хореографії, тенісна зала, батут, швидкісний Інтернет, мультимедійні проектори, плазмові телевізори, телекамери, бібліотека з науковими та енциклопедичними виданнями, великим вибором словників та художньої сучасної літератури.

Крім обов′язкових предметів, введено багато курсів за вибором та  факультативів: «Ділова українська та англійська мови», «Риторика», «Видатні постаті України», «Програмування», «Креслення», «Краєзнавство Британії» та інші. Свій талант учні розвивають в найрізноманітніших гуртках та секціях.

         Наші випускники навчаються у вищих навчальних закладах України та за кордоном (Польща, Чехія, Франція, Німеччина, США). 100% вступ до вузів забезпечує висококваліфікований колектив вчителів та вихователів.

 

Адміністрація гімназії

 

Важлива інформація

Календар 2017-2018

Статистика 

Користувачі
34
Статті
306
Перегляди статей
613639

Зараз на сайті 

На сайті 463 гостей та користувачі відсутні

Останні користувачі

  • DarrickDup
  • HunPepe
  • Viktorinka-Pashkevich-facebook
  • VcsPepe
  • igvale

Вхід через соцмережі

Відправити адміну файли

НАТИСНИ СЮДИ

У вікні після загрузки файла зкопіювати цю адресу kaktusvid@gmail.com поштової скрині і вставити в посилання для відправки адміну, якщо є власна адреса прописати теж.

Ланет ТВ UA

Розумний пошук

Розсилка новин

Scroll to top