ukbeendeplru

                              Увага!

З   5.12.  по 16.12.16року в гімназії активом бібліотеки буде проводитись  перевірка стану підручників.

До підручників будуть наступні  вимоги :

- повинні бути обгорнутими,

- вклеєна та заповнена табличка,

- як що є необхідність – відремонтуйте.

Збереження підручників будуть оцінюватися по «5» системі.

                                                                                               Актив бібліотеки

09.03.2017 року в Кузнецовській гімназії на Батькіському форумі представники батьківських комітетів усіх класів закладу обговорювали  тему:  «Залежність від інтернету. Шкідливий вплив на психіку дитини комп’ютерних ігор».

     «Актуальність проблеми залежності сучасних підлітків від інтернету» таким питанням розпочала роботу Форуму Райчук Людмила Василівна, практичний психолог  та соціаний педагог Кузнецовької гімназії. Проблему надмірного використання учнями Кузнецовської гімназії сучасних гаджетів підняла на батьківських зборах Горбачик Надія Федорівна,  директор Кузнецовської гімназії. Говорили на батьківських зборах про правові та кримінальні аспекти проблеми узалежнень дітей, про вплив комп’ютерних ігор на поведінку та психіку дітей. Котельник Сергій Миколайович та Ющук Дмитро Анатолійович, представники муніципальної варти міста озвучили статистику та реальні загрози комп’ютерної залежності та порушень правопорядку учнями шкіл міста. Про «підводні камені» інтернету» розповіли представники громадської організації «Нове Життя», які лекцію про інтернетзалежність провели майже у всіх класах гімназії. Під час форуму Райчук Людмила Василівна залучала до обговорення актуальної проблеми й батьків. По закінченню роботи форуму надала рекомендації для ліквідації проблеми залежності від ком’ютера та шкідливого впливу на психіку підлітків інтернету.

 

15 вересня в Кузнецовській гімназії відбулися дебати кандидатів у президенти гімназії. Миколаєнко ТетянаМєлузова Ірина, Дерев’янчук Максим, Ковтунович Владислав, Слободіна Анастасія, Кулініч Богдан, Забродовська Оксана представили свої передвиборчі програми та дали відповіді на поставлені запитання.

16 вересня – вибори  президента гімназії. Твій вибір за тобою!!!

 

 

Дерев'янчук Максим

Забродовська Оксана

Ковтунович Владислав

Мєлузова Ірина

Слободіна Анастасія 

Кулініч Богдан

Миколаєнко Тетяна 

16 вересня 2016 року в гімназії відбулися вибори президента. За підрахунками голосування перемогу здобула Миколаєнко Тетяна. Вітаємо Таню з перемогою і бажаємо творчих успіхів!!!

Дорогі працівники освіти!

Вітаємо Вас із Вашим професійним святом – Днем працівників освіти. У наш з Вами непростий час, на плечі працівників освіти лягає відповідальність за навчальний процес молодого покоління українців, а отже Ви фактично відповідаєте за те, яким буде майбутнє нашої держави.

У день Вашого професійного свята бажаю Вам міцного здоров'я, мужності, стриманості та великого терпіння, адже виховання та навчання ніколи не було легкою справою.

Зі святом Вас і нехай все у Вас вийде!

Дорогі педагоги, учні, батьки!

Знову ранок першого вересневого дня повниться мелодійними звуками шкільного дзвоника. Знову вулиці міст і сіл розквітають від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр. Ностальгічні погляди дорослих, душевний щем, смуток і радість – переплелися разом. Це наш край, наша держава зустрічають День знань - справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності.

Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для милих першачків, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на незвіданий шлях. Не менш важливим він буде для одинадцятикласників, яким доведеться обирати професійну стезю, чи випускників середніх спеціальних та вищих навчальних закладів, які будуть втілювати отримані знання в реальному житті. Яким буде їх вибір – залежить тільки від них.

З усією теплотою серця цього дня висловлюємо слова подяки за щоденну напружену, титанічну працю вчителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави.

Зі святом Вас!

Шановні бібліотекарі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.

Сьогодні книгозбірні – це інформаційні, культурні, освітні заклади, які роблять вагомий внесок у розвиток українського державотворення, сприяють розбудові громадянського суспільства.

Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Саме ви, бібліотекарі, допомагаєте читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Нині бібліотеки є тими інформаційними ланками, які поєднують читачів і управлінські структури, роблять діяльність органів влади прозорою і відкритою для населення. Подальший розвиток бібліотечної справи – це запорука розвитку суспільства.

Бажаємо вам, шановні бібліотекарі, творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі.

Зараз на сайті 

На сайті 12 гостей та користувачі відсутні

Останні користувачі

  • nonames
  • Uliya-Anatolevna-facebook
  • Uliya-Kopchak-facebook
  • Anastasia-Zaichyk-facebook
  • Tetyana-Osipenko-facebook

Статистика 

Користувачі
27
Статті
206
Перегляди статей
412911

Ланет ТВ UA телебачення

Розумний пошук

Розсилка новин

Scroll to top