ukbeendeplru

   23 листопада для лідерів учнівського самоврядування та представників міської організації «Ватра» психолого та соціальний педагог гімназії Райчук Людмила Василівна провела тренінгове заняття для  формування   таких новоутворень у підлітків – лідерів, як організаторське мислення, рефлексія, здатність об’єктивно оцінювати себе і роботу інших; розвиток  уміння та навичок організації оптимального спілкування, конструктивної взаємодії.

16 листопада у світі відзначали День толерантності. Психологічна служба кузнецовської гімназії долучилася до святкування.

   Уранці весь колектив гімназії та її учнів зустріли члени тренінгової групи та редколегії газети «Гімназист». Вони побажаннями усім гарного дня  та подарували інформаційні листівки про толерантність.

  З метою формування загальнолюдських цінностей,задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних відносин між учасниками навчально – виховного процесу для вчителів, учнів, технічного персоналу та гостей гімназії психолог  Райчук Людмила Василівна провела велику арт – терапевтичну вправу: «Якого кольору толерантність». Усім учасникам була надана можливість вибрати колір, із яким у них асоціюється це слово.

  Для старшокласників закладу Райчук Людмила Василівна провела тренінгове заняття: «Вчимося бути толерантними».

 

Засідання міського Круглого столу

   Держава вживає низку заходів для викорінення в Україні жорстокого ставлення до дітей. Однак це негативне явище, нажаль, продовжує поширюватися.

   09.12. 2016 року на базі Кузнецовської гімназії відбулося засідання міського Круглого столу на тему: «Актуальні проблеми насилля в сім’ї та учнівському середовищі». Мета заходу - проаналізувати причини насильства та жорстокого поводження серед однолітків у дитячих колективах й, по можливості, виробити пакет дієвих пропозицій та рекомендацій для усіх, хто переймається цією проблемою.

 

 

 

Круглий стіл:

«Роль сім’ї у формуванні гармонійної особистості.

Виховання у світі без насильства»

 

   З метою ліквідації проблеми насильства над дітьми 15 грудня 2016 року на Круглий стіл: «Роль сім’ї у формуванні гармонійної особистості. Виховання у світі без насильства» були запрошені батьки учнів Кузнецовської гімназії та представники служб, які займаються проблемами дітей.

   Ми живемо у світі де, на превеликий жаль, існує таке негативне явище, як насилля.

   Насилля – це застосування особою чи групою осіб засобів примусу щодо іншої особи чи групи осіб.
       Психологи вважають, що насильство - це дія, що порушує права і свободи людини, і часто заснована на неможливості захиститись. А жорстоке ставлення до дітей - це типовий прояв насильства по відношенню до них, яке може поставити під загрозу розвиток дитини і чинити шкідливу дію на її фізичний, психосоціальний, емоційний розвиток, що призводить до сумних наслідків.

    Насилля – це дії, що принижують людську гідність, завдають шкоди здоров’ю, а іноді й життю.

   Навчити дитину такого способу поведінки, який побудований на обмірковуванні й прогнозуванні своїх вчинків — означає поставити заслін будь-яким асоціальним діям не лише в шкільні роки, а й у подальшому житті.

 

 

Зараз на сайті 

На сайті 60 гостей та користувачі відсутні

Останні користувачі

  • nonames
  • Uliya-Anatolevna-facebook
  • Uliya-Kopchak-facebook
  • Anastasia-Zaichyk-facebook
  • Tetyana-Osipenko-facebook

Статистика 

Користувачі
27
Статті
206
Перегляди статей
412921

Ланет ТВ UA телебачення

Розумний пошук

Розсилка новин

Scroll to top