ukbeendeplru

23грудня 2016 року в місті Києві, у конференц-залі Національної спілки журналістів України (м.Київ, вул. Хрещатик), відбулося урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт “Я — журналіст!”.

На нагородження були запрошені перший секретар Національної спілки журналістів України С.Томіленко, учні-переможці конкурсу, їхні батьки та вчителі – наставники з усієї України.

Всеукраїнський конкурс учнівських творчих робіт “Я — журналіст!” проводиться з 2009 року. Організаторами конкурсу є Видавничий дім “ОГО”, Національний університет “Острозька академія” та управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації. Розпочавшись як суто обласний, у 2015 році конкурс набув всеукраїнського характеру. Цьогоріч уперше проходив за підтримки Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України. Учасниками конкурсу стали 507 учнів 8-11 класів та студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації з 20 областей України. Всі вони готували есе “Чим приваблює мене професія журналіста” та творчу роботу (у номінаціях “Твір”, “Фото” або “Відео”) на одну із трьох тем: “Що б я змінив на краще у своєму населеному пункті”, “Цікаве — поряд” або “Перший університет України: до 440-річчя Острозької академії”.

Друге місце за підбірку фоторобіт «Мирний атом» здобув учень Кузнецовської гімназії Пуха Микола. Вітаємо нашого учня та його керівника Райчук Людмилу Василівну із перемогою Всеукраїнського рівня.

Важлива інформація

Календар 2017-2018

Статистика 

Користувачі
34
Статті
306
Перегляди статей
614129

Зараз на сайті 

На сайті 169 гостей та користувачі відсутні

Останні користувачі

  • DarrickDup
  • HunPepe
  • Viktorinka-Pashkevich-facebook
  • VcsPepe
  • igvale

Вхід через соцмережі

Відправити адміну файли

НАТИСНИ СЮДИ

У вікні після загрузки файла зкопіювати цю адресу kaktusvid@gmail.com поштової скрині і вставити в посилання для відправки адміну, якщо є власна адреса прописати теж.

Ланет ТВ UA

Розумний пошук

Розсилка новин

Scroll to top