23грудня 2016 року в місті Києві, у конференц-залі Національної спілки журналістів України (м.Київ, вул. Хрещатик), відбулося урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт “Я — журналіст!”.

На нагородження були запрошені перший секретар Національної спілки журналістів України С.Томіленко, учні-переможці конкурсу, їхні батьки та вчителі – наставники з усієї України.

Всеукраїнський конкурс учнівських творчих робіт “Я — журналіст!” проводиться з 2009 року. Організаторами конкурсу є Видавничий дім “ОГО”, Національний університет “Острозька академія” та управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації. Розпочавшись як суто обласний, у 2015 році конкурс набув всеукраїнського характеру. Цьогоріч уперше проходив за підтримки Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України. Учасниками конкурсу стали 507 учнів 8-11 класів та студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації з 20 областей України. Всі вони готували есе “Чим приваблює мене професія журналіста” та творчу роботу (у номінаціях “Твір”, “Фото” або “Відео”) на одну із трьох тем: “Що б я змінив на краще у своєму населеному пункті”, “Цікаве — поряд” або “Перший університет України: до 440-річчя Острозької академії”.

Друге місце за підбірку фоторобіт «Мирний атом» здобув учень Кузнецовської гімназії Пуха Микола. Вітаємо нашого учня та його керівника Райчук Людмилу Василівну із перемогою Всеукраїнського рівня.

• DarrickDup