ukbeendeplru

Співпраця з Міжнародною Академією Літератури і Журналістики

У концертній залі Львівської музичної школи-інтернату ім. Соломії Крушельницької (вул. Зелена 10) відбулася Позачергова Конференція Міжнародної Академії літератури і журналістики (МАЛіЖ).  На захід були запрошені представники усіх відділень громадської дитячої творчої організації, які діють на території України та за її межами. У рамках роботи Конференції делегати прослухали звіт про роботу організації керівника Міжнародної громадської організації, ректора МАЛіЖ, почесного академіка, письменника, заслуженого журналіста України - Тарчинця Василя Федоровича.

На порядку денному розглядалися питання  про зміни в Статуті МАЛіЖ, довибори у склад Правління та Ревізійної Комісії та подальшу співпрацю з ГО світу та ЮНЕСКО.

До участі у конференції, у якості почесних гостей, долучилися керівництво місцевої влади, громадські викладачі, почесні професори МАЛіЖу, партнери газети-журналу МАЛіЖ «СУЗІР’Я» , журналісти, письменники, художники та митці сцени.

  Для гостей міста за планом Позачергової Конференції були передбачені концертні виступи юних митців Львівської музичної школи-інтернату ім. Соломії Крушельницької, а також екскурсія визначними архітектурно-історичними місцями древнього Львова.

Справжньою родзинкою Конференції стало вручення нагород вашим землякам, вихованкам керівника відділення Міжнародної Академії літератури і журналістики у Кузнецовську - Райчук Людмили Василівни. Осінцева Марія та Ляхіна Ірина - випускниці Кузнецовської гімназії, зараз студентки престижних вузів Києва, отримали з рук Тарчинця Василя Федоровича, ректора Міжнародної академії літератури та журналістики, дипломи та медалі за плідну роботу в організації, створення вільного інформаційного простору, високу громадську свідомість та життєву активність.        

       

Прес-служба Міжнародної академії
літератури і журналістики

 

Важлива інформація

Календар 2017-2018

Статистика 

Користувачі
34
Статті
306
Перегляди статей
614115

Зараз на сайті 

На сайті 104 гостей та користувачі відсутні

Останні користувачі

  • DarrickDup
  • HunPepe
  • Viktorinka-Pashkevich-facebook
  • VcsPepe
  • igvale

Вхід через соцмережі

Відправити адміну файли

НАТИСНИ СЮДИ

У вікні після загрузки файла зкопіювати цю адресу kaktusvid@gmail.com поштової скрині і вставити в посилання для відправки адміну, якщо є власна адреса прописати теж.

Ланет ТВ UA

Розумний пошук

Розсилка новин

Scroll to top