Співпраця з Міжнародною Академією Літератури і Журналістики

У концертній залі Львівської музичної школи-інтернату ім. Соломії Крушельницької (вул. Зелена 10) відбулася Позачергова Конференція Міжнародної Академії літератури і журналістики (МАЛіЖ).  На захід були запрошені представники усіх відділень громадської дитячої творчої організації, які діють на території України та за її межами. У рамках роботи Конференції делегати прослухали звіт про роботу організації керівника Міжнародної громадської організації, ректора МАЛіЖ, почесного академіка, письменника, заслуженого журналіста України - Тарчинця Василя Федоровича.

На порядку денному розглядалися питання  про зміни в Статуті МАЛіЖ, довибори у склад Правління та Ревізійної Комісії та подальшу співпрацю з ГО світу та ЮНЕСКО.

До участі у конференції, у якості почесних гостей, долучилися керівництво місцевої влади, громадські викладачі, почесні професори МАЛіЖу, партнери газети-журналу МАЛіЖ «СУЗІР’Я» , журналісти, письменники, художники та митці сцени.

Для гостей міста за планом Позачергової Конференції були передбачені концертні виступи юних митців Львівської музичної школи-інтернату ім. Соломії Крушельницької, а також екскурсія визначними архітектурно-історичними місцями древнього Львова.

Справжньою родзинкою Конференції стало вручення нагород вашим землякам, вихованкам керівника відділення Міжнародної Академії літератури і журналістики у Кузнецовську - Райчук Людмили Василівни. Осінцева Марія та Ляхіна Ірина - випускниці Кузнецовської гімназії, зараз студентки престижних вузів Києва, отримали з рук Тарчинця Василя Федоровича, ректора Міжнародної академії літератури та журналістики, дипломи та медалі за плідну роботу в організації, створення вільного інформаційного простору, високу громадську свідомість та життєву активність.

Прес-служба Міжнародної академії
літератури і журналістики