Ми різні, але Ми рівні

До відзначення Всеукраїнського тижня  права, лідери  учнівського врядування провели ігровий проект  «Ми різні, але Ми рівні». Захід відбувся з метою    просвітницької  роботи з основ культури гендерної рівності.  Активісти  досліджували  процес з питань забезпечення рівних прав та можливостей для жінок і чоловіків, та ознайомили учнівську раду із державною політикою з утвердження гендерної рівності в Україні. Відкрите  спілкування активістів, щодо  виховування соціально – компетентної, толерантної особистості - це один маленький крок у цьому напрямку, який дає  зрозуміти, що тільки повага один до одного, взаєморозуміння, терпимість, дотримання рівноправності врятують світ.

Президент учнівського врядування

Т. Миколаєнко