Літвінчук Сергій Володимирович народився 5 листопада 1964 року в смт. Колки Маневицького району Волинської області.

З 1972 по 1982 рік навчався у місцевій середній школі.

У 1982 році вступив у Луцький державний педагогічний інститут.

У 1983 році була служба у лавах Радянської Армії. Після служби у 1985 році продовжив навчання у педінституті, і закінчивши у 1989 році, почав свою педагогічну діяльність у Цмінівській загальноосвітній школі Маневицького району Волинської області.

У 1995 році почав працювати у загальноосвітній школі № 3 міста Кузнецовська, а згодом, у 1999 році, в Кузнецовській гімназії, вчителем англійської мови, де і працює на даний час.

Виконує обов’язки керівника методоб’єднання вчителів англійської мови міста. Має вищу кваліфікаційну категорію та звання старший вчитель.

Нагороджений грамотами міського відділу освіти, відділу сім’ї та молоді міськвиконкому та обласного відділу освіти.

Уроки Сергія Володимировича проходять жваво, Він вважає, що пізнати мову іншої країни без самостійної роботи думки неможливо і тому вчить учнів шукати знання, вдумуватись у почуте і прочитане, дивуватися новому.


   

 Ксьондзик Євгенія Павлівна народилася 3 лютого 1957 року в селі Красна Річка Нагорського району Кіровської області. 

В 1959 році сім’я переїхала на постійне місце проживання в село Любитів Ковельського району Волинської області. 

З 1964 по 1974 рік навчалась в Любитівській середній школі. 

В 1974 році вступила у Луцький державний педагогічний інститут на факультет англійської мови. Закінчивши навчання, у 1978 році розпочала педагогічну діяльність у Височанській восьмирічній школі, згодом у Сильнівській восьмирічній школі Любомльського району Волинської області.

 У 1981 році переїхала до міста Кузнецовська. З того часу безперервно працює у школі. 

З відкриттям Кузнецовської гімназії у 1999 році працює заступником директора та вчителем англійської мови. 

За період педагогічної діяльності має такі нагороди: 

Грамота міського виконавчого комітету (1999р.); Грамота управління освіти (2003р.); Грамота міського виконавчого комітету (2007р.): Грамота Міністерства освіти і науки України (2007р.); Грамота міського виконкому (2008р.). 

Євгенія Павлівна – новатор, який постійно удосконалює свої уроки. Перша запровадила в гімназії проектну технологію викладання іноземних мов. Започаткувала базу підручників оксфордського видання. 


 

Степась Світлана Петрівна народилася 2 березня 1962 року в селі Велика Яблунька Маневицького району Волинської області в сім’ї службовців.

З 1969 по 1977 рік навчалась у Яблуньківській восьмирічній школі, а з 1977 по 1979 роки у Маневицькій середній школі, яку закінчила із золотою медаллю.

У 1979 році вступила до Луцького державного педагогічного інституту імені Лесі Українки на факультет іноземних мов, де навчалася до 1984 року.

З 1984 по 1989 рік працювала у Цмінівській середній школі Маневицького району Волинської області на посаді вчителя англійської та німецької мов.

З 1989 по 1999 рік працювала у середній школі № 3 м.Кузнецовська вчителем англійської та німецької мов, а згодом, з 1999 року, в Кузнецовській гімназії, де і працює на даний час. За період педагогічної діяльності має такі нагороди: Грамота Волинського обласного відділу освіти (1987р.); Медаль Академії Наук УРСР «За кращу студентську наукову роботу» (1985р.); Грамота міського управління освіти (2000р.); Грамота міського управління освіти (2005р.); Грамота міськвиконкому (2001); Грамота управління освіти (2006р., 2007р., 2008р.)

Світлана Петрівна – досвідчений і творчо працьовитий педагог. Усі свої знання і набутий досвід віддає справі навчання і виховання підростаючого покоління. Вміло знаходить індивідуальний підхід до кожної дитини.


 

Мартинюк Лариса Анатоліївна народилася 6 березня 1982 року у селі Кутянка Острозького району Рівненської області.

У 1988 році почала навчатись у Кузнецовській ЗОШ № 3.

У 1996 році вступила у Сарненський педагогічний коледж Рівненського державного гуманітарного університету, який закінчила у 2000 році, де було присвоєно кваліфікацію «вчитель англійської мови в початкових класах».

З 2000 року до 2003 року навчалась у Рівненському державному гуманітарному університеті і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Початкове навчання».

У 2006 році закінчила факультет економіки та менеджменту Приватного вищого навчального закладу «Європейський університет» та отримала кваліфікацію «спеціаліст з економіки підприємництва».

У 2008 році закінчила факультет психолого-педагогічного відділення Дослідницького Центру Міністерства освіти і науки України при Національному університеті «Львівська політехніка», отримала кваліфікацію «викладач англійської мови».

У 2000 році почала свою трудову діяльність у Кузнецовській гімназії, вчителем англійської мови.

За період своєї педагогічної діяльності має Грамоту управління освіти виконавчого комітету Кузнецовської міської ради за вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти та за наслідками атестації 2006-2007 навчального року.

Уроки Лариси Анатоліївни цілісні, завершені, гармонійні. Вона природно поєднує методичну майстерність, педагогічний такт, психологічну обґрунтованість і мовну відповідність. На її уроках завжди панує творча атмосфера, активна мовленнєва та пошукова діяльність учнів.

Михайловська Лілія Володимирівна народилася 9 квітня 1983 року в селі Бережці Кременецького району Тернопільської області.

У 2000 році закінчила ЗОШ № 4 міста Кузнецовська Рівненської області і нагороджена срібною медаллю «За успіхи в навчанні».

У 2000 році вступила до Київського національного лінгвістичного університету, який закінчила у 2005 році, отримавши повну вищу освіту за спеціальністю «Мова та література (німецька, англійська)» та здобула кваліфікацію філолога, викладача англійської та німецької мов і зарубіжної літератури.

З 2005 року працює вчителем англійської та німецької мов у Кузнецовській гімназії. Лілія Володимирівна постійно вдосконалює свою педагогічну майстерність. Вона вимоглива до себе, відповідальна. Своїм педагогічним кредом вважає давню мудрість: «Чужому навчайся, та свого не цурайся».


   

Климович Світлана Павлівна народилася 13 листопада 1968 року в селі Чорниж Маневицького району Волинської області.

У 1976 році почала навчатися у Берестянській середній школі Ківерцівського району Волинської області. З 1977 по 1986 роки навчалась у Журавицькій школі Ківерцівського району Волинської області.

У 1986 році закінчила школу з золотою медаллю і вступила до Київського державного педагогічного інституту іноземних мов.

З 1986 по 1991 рік навчалася на факультеті німецької мови, де отримала кваліфікацію вчителя німецької та англійської мов.

У 1991 році почала свою трудову діяльність у Кузнецовській середній школі № 3, а згодом, у 1999 році, - в Кузнецовській гімназії, вчителем німецької мови.

За період педагогічної діяльності має такі нагороди: Грамота за плідну роботу з обдарованими дітьми (2002 р.); Грамота міського управління освіти за сумлінну працю та високі творчі досягнення по підготовці переможців ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2001-2002 навчальному році; Грамота Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти та за наслідками атестації 2004-2005 навчального року; Грамота міського голови за підготовку переможців ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів- членів малої Академії.

Всі, хто знає Світлану Павлівну, високо цінують в ній людські якості – доброзичливість, працелюбність, скромність, сердечність і високу вимогливість до себе.