Бутрим Лідія Петрівна народилася 12 березня 1972 року в селі Біле Володимирецького району Рівненської області.

В 1989 році закінчила Біленську середню школу. Після закінчення школи працювала на Харківському заводі «Радіоелементів», де здобула робітничу професію різьбонарізник 2 розряду на спеціальних станках.

В 1990 році почала працювати вчителем російської мови та літератури в Хиноцькій загальноосвітній школі Володимирецького району. В 1991 році вступила до Прикарпатського університету імені Василя Стефаника на факультет історії та народознавства, а в 1993 році перевелася до Волинського державного університету імені Лесі Українки, який успішно закінчила в 1996 році та здобула кваліфікацію вчителя історії та соціально-політичних дисциплін.

З 1994 року працювала вчителем історії та правознавства в Довговільській та Біленській загальноосвітніх школах.

З 2001 року працює в Кузнецовській гімназії на посаді вихователя. Нагороджена грамотою міського управління освіти.

Педагогічне кредо: «Для того щоб стати успішним в житті, необхідно вибрати ціль, яка керує вашим життям».


 

Аніщенко Наталія Валентинівна народилася 16 жовтня 1981 року в місті Кузнецовськ Рівненської області.

В 1999 році закінчила Кузнецовську ЗОШ № 1 і вступила на біологічний факультет Волинського державного університету імені Лесі Українки. У 2005 році отримала диплом з відзнакою та кваліфікацію біолога, викладача біології.

З 2001 по 2005 рік працювала вчителем біології у ЗОШ № 1 міста Кузнецовська. З 2005 року працює вихователем в Кузнецовській гімназії.

У своїй роботі керується девізом: «Виховання – це перш за все людинознавство. Без знання дитини, її розумового розвитку, мислення, інтересів, задатків, схильностей – немає виховання».

 

   

Воронюк Людмила Романівна народилася 11 квітня 1979 року в селі Карасин Маневицького району Волинської області.

В 1994 році закінчила Карасинську середню школу. З 1994 по 1998 рік навчалася у Володимир–Волинському училищі, після закінчення якого отримала диплом за спеціальністю «Вчитель початкових класів та німецької мови в початкових класах».

З 1999 по 2002 рік навчалася у Волинському державному університеті на факультеті початкового навчання, де отримала диплом за спеціальністю «Вчитель початкових класів».

З 2002 року працює в Кузнецовській гімназії вихователем.

У 2008 році нагороджена грамотою управління освіти.

Людмила Романівна створила власну виховну систему, яка дає великі позитивні результати. Сумлінна, старанна. Ці риси прищеплює і вихованцям. Педагогічне кредо: «Педагог повинен прийти до дітей не лише зі знаннями, а й з тим добрим, тим променем світла, який є в його серці».

 

 

Корсун Лариса Вікторівна народилася 29 серпня 1981 року в селі Довге Сарненського району Рівненської області.

У 1998 році закінчила ЗОШ № 4. В цьому ж році вступила до Сарненського педагогічного коледжу Рівненського державного педагогічного інституту на факультет «Початкове навчання», який закінчила у 2000 році і отримала кваліфікацію «Вчитель початкових класів». З 2004 по 2008 рік закінчила Європейський університет і отримала диплом за спеціальністю «Економіка і підприємництво».

З 2001 року працює вихователем в Кузнецовській гімназії.

 


Кульматицька Віра Анатоліївна народилася 17 листопада 1982 року в місті Кузнецовськ Рівненської області.

В 1997 році закінчила Кузнецовську ЗОШ № 3. У цьому ж році вступила у Сарненський педагогічний коледж РДГУ на факультет початкового навчання, який закінчила у 2001 році і здобула кваліфікацію вчителя початкових класів, організатора роботи з учнівськими об’єднаннями.

У 2004-2009 рр. навчалася у Європейському університеті на факультеті «Економіка та менеджмент», спеціальність «Економіка підприємства».

З 2001 року працює вихователем у Кузнецовській гімназії.

Пишається обраною професією і прагне за допомогою виховання наступного покоління зробити власний внесок у розвиток майбутнього держави.

 

 

Лозанович Наталія Ігорівна народилася 6 травня 1976 року в смт. Ладижин Тростянецького району Вінницької області.

У 1993 році закінчила ЗОШ № 1 міста Кузнецовська. У 2000 році закінчила педагогічний факультет Рівненського економіко-гуманітарного інституту, за спеціальністю «Початкове навчання, практичний психолог». У 2006 році закінчила Тернопільський державний технічний університет імені І.Пулюя та отримала диплом спеціаліста комп’ютерно-інтегрованих технологій.

З 2000 року працює в Кузнецовській гімназії на посаді вихователя.

Діяльність вихователя – це безмежне поле, яке потребує виснажливої, але творчої праці і обдаровує щастям творення людини.


 

 

Несіпбаєва Тетяна Петрівна народилася у 1980 році в місті Кузнецовськ Рівненської області.

В 1995 році закінчила Кузнецовську ЗОШ № 2. З 1995 по 1999 рік навчалася у Рівненському музичному училищі.

З 2000 по 2005 рік навчалася в Рівненському державному гуманітарному університеті на факультеті «Музика, музичне виховання» за спеціальністю викладач, методист, вихователь.

З 1999 по 2001 рік працювала в Будинку дитячої та юнацької творчості міста Кузнецовська на посаді керівника гуртка «Вокальний».

З 2001 року працює у Кузнецовській гімназії на посаді вихователя.

Головною метою роботи вважає виховання творчої, соціально активної особистості, здатної до саморозвитку і самореалізації.

 


Павлік Ірина Анатоліївна народилася 19 вересня 1983 року в смт. Чемерівці Хмельницької області.

В 2000 році закінчила Дубенську гімназію.

З 2001 по 2006 рік навчалася у Волинському державному університеті імені Лесі Українки на географічному факультеті за спеціальністю фізична географія, після закінчення якого отримала диплом з відзнакою та здобула кваліфікацію географ, викладач географії.

З 2008 року працює в Кузнецовській гімназії на посаді вихователя.


 


Пєпєляєва Оксана Зіновіївна народилася 18 січня 1973 року в місті Челябінськ (Росія).

У 1990 році закінчила Кузнецовську ЗОШ № 3 зі срібною медаллю.

У цьому ж році вступила до Рівненського державного педагогічного інституту на факультет «Педагогіка і методика початкового навчання та музика», який закінчила у 1995 році та отримала кваліфікацію учителя початкових класів та музики. В 2007 році закінчила факультет післядипломної освіти за напрямком «Психологія» Південноукраїнського державного педагогічного університету імені К.Д.Ушинського та здобула кваліфікацію психолога.

З 1996 року працювала у ДНЗ № 9 міста Кузнецовська на посаді вихователя. З жовтня 2003 року працює вихователем у Кузнецовській гімназії.

Одним із головних завдань своєї роботи ставить виховання свідомого учня, здатного сприймати, опрацьовувати інформацію, вихованого, готового до майбутнього життя, із власними поглядами, інтересами, впевненого в собі.

 


Сачук Наталія Леонідівна народилася 11 червня 1986 року в селі Цміни Маневицького району Волинської області.

У 2003 році закінчила Цмінівську загальноосвітню школу. В цьому ж році вступила на біологічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка, який закінчила у 2008 році, отримала кваліфікацію викладача біології та хімії.

З 2008 року працює на посаді вихователя Кузнецовської гімназії.


 

Скібчик Галина Олексіївна народилася 20 січня 1977 року в селі Острів Володимирецького району Рівненської області.

У 1994 році закінчила ЗОШ № 3 міста Кузнецовська. Цього ж року вступила до Бердянського державного педагогічного інституту імені П.Д.Осипенка, який закінчила у 1999 році, отримавши кваліфікацію вчителя української мови та літератури.

З 1999 року працює на посаді вихователя Кузнецовської гімназії.

У процесі своєї роботи намагається створювати таку систему виховного впливу, яка сприяє духовному становленню особистості учня, умови для його самореалізації в різних видах творчої праці.


 


Усик Роза Вікторівна народилася 18 березня 1982 року в місті Фастів Київської області.

В 1999 році закінчила ЗОШ № 2 міста Кузнецовська.

В цьому ж році вступила у Волинський державний університет імені Лесі Українки на факультет психології, після закінчення якого отримала кваліфікацію «Психолог, викладач психології».

З 2007 року працює в Кузнецовській гімназії вихователем.