ukbeendeplru

 

 

До уваги абітурієнтів 2018

 

  1. ЗНО триватиме з 22 травня до 13 червня 2018 року.
  2. Ви зможете обрати навчальні предмети з переліку: українська мова і література, математика, історія України, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова, фізика, хімія, біологія, географія.
  3. Кількість обраних предметів не може бути більшою ніж чотири.
  4. Для випускників старшої школи закладів освіти 2018 р. результати ЗНО з трьох предметів: українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період XX - поч. XXI ст.), а також ще один предмет за вибором випускника зараховуватимуть як результати державної підсумкової атестації (ДПА) за освітній рівень повної загальної середньої освіти.
Детальніше...

 27. 10. 2017 року гімназисти знову  вшанують  мистецтво. О 13 год. в акт. залі розпочнеться   традиційне свято талантів під назвою « Хвилинка слави». На крилах творчості  кожен принесе із собою неоціненний скарб — любов до  слова, музики та танцю. А ще — доброзичливість у серці і  бажання творити. Тож подаруємо одне одному мить насолоди від спілкування. Запрошуємо батьків, вчителів  та друзів на свято.

Важлива інформація

Календар 2017-2018

Статистика 

Користувачі
29
Статті
241
Перегляди статей
449525

Зараз на сайті 

На сайті 72 гостей та користувачі відсутні

Останні користувачі

  • Голубцов
  • Tetyana-Shevchenko-facebook
  • Nikolai-Voronuk-facebook
  • nonames
  • Uliya-Anatolevna-facebook

Відправити адміну файли

НАТИСНИ СЮДИ

У вікні після загрузки файла зкопіювати цю адресу kaktusvid@gmail.com поштової скрині і вставити в посилання для відправки адміну, якщо є власна адреса прописати теж.

Ланет ТВ UA

Розумний пошук

Розсилка новин

Scroll to top