У Вараській гімназії відбулася науково-практична конференція «Гімназійне наукове товариство – товариство великих можливостей». Під урочистий гімн Малої академії наук захід оголосили відкритим.  На конференції були присутні: Горбачик Надія Федорівна, директор гімназії; Кушнір Галина Михайлівна, заступник директора; Ковалюк Катерина Іванівна, вчитель фізики, молодший науковий співробітник; дійсні члени Малої академії наук гімназії: Кирилюк Софія; Полюхович Ілона; кандидати у дійсні члени та слухачі Малої академії наук Старовєрова Вікторія; Манзик Валерія; Походенко Анна, Хомич Анна; Гордійчук Карина; Сусь Марта, Коцюбайло Олександра, Смолянська Діана.

Розпочала конференцію Кушнір Галина Михайлівна, заступник директора Вараської гімназії, яка привітала юних науковців з хорошими починаннями на науковій ниві. Літвінчук Тетяна Олексіївна, науковий керівник секції «Географія та ландшафтознавство» дала слушні поради. Зі своїми побажаннями виступила Ковалюк Катерина Іванівна, випускниця Національного університету імені Тараса Шевченка. З цікавістю слухали гімназисти фрагменти захисту науково-дослідницьких робіт Полюхович Ілони та Кирилюк Софії.

Із музичним привітанням виступили Бойко Катерина та Точинський Ярослав. Під кінець урочистого заходу за статутом наукового товариства «Олімпія» було призначено Президента  Малої академії наук - Саворону Назарія.

На цій урочистій ноті науково-практичну конференцію оголосили закритою.

Дарина Мордас, учениця 10 класу

Світлини заходу

Напутнє слово наукового керівника секції «Географія та ландшафтознавство» Літвінчук Тетяни Олексіївни

Цікаві дослідження з математики учениці 11 класу,