ukbeendeplru

Гапонова Євгенія, 11 клас

Кузнецовської гімназії

Пишаємося своєю однокласницею   

      Важко заперечити важливе значення освіти й науки в розвитку нашого суспільства. Усе, що нас оточує, є результатом наукових винаходів, сумлінної праці й натхнення багатьох людей. Ми також можемо зробити свій внесок у науково-технічний прогрес нашого суспільства. Так, учениця Кузнецовської гімназії, щорічний переможець олімпіад  Мітряхіна Євгенія, попри свій юний вік, вже встигла отримати значні здобутки в освітній діяльності, отримавши такі призові місця: 1місце в І етапі МАН з хімії, 2 місце в ІІІ етапі олімпіади з російської мови та літератури, англійської мови та географії, 3 місце з фізики та математики, 2 місце на турнірі юних істориків, Гран-прі в Малих Курчатовських читаннях, 1 місце в ІІІ етапі олімпіади з російської мови, 3 місце на Всеукраїнському турнірі з правознавства (м. Київ).

Детальніше...

МІРКЕВИЧ ІРИНА

Золота молодь

 Життя переконує, що „золота молодь” - таки та, у якої здобутки – щире золото.

Однією з таких успішних молодих людей, біографія перемог якої починається у нашому місті, є Ірина Міркевич. Про цю дівчину можна сказати словами Макогоненка із п’єси „Наталка Полтавка” І.Котляревського: „золото – не дівка”. Судіть самі: навчаючись у Кузнецовській гімназії, за період з 2000 по 2002 рік – багаторазовий переможець міських, обласних, всеукраїнських олімпіад і конкурсів з української та англійської мов, стипендіат міського голови (1999-2000н.р.), стипендіат голови облдержадміністрації (2000-2001), перша у рейтингу по гімназії, золота медалістка випуску 2002 року. Це її красиві, блискучі перемоги на всеукраїнських змаганнях конкурсу з української мови імені П.Яцика, олімпіаді з української мови вписані золотом у славні сторінки історії закладу, це вона відкриває нині залу гімназійної слави і є прикладом, світочем для нових поколінь юних кузнецовців.

ЇЇ шлях у самостійне життя розпочався із навчання у престижному столичному вузі – Національному авіаційному університеті, який закінчила із червоним дипломом, освоївши дві спеціальності: „правознавство” та „міжнародна економіка”, успішно навчаючись на двох факультетах водночас. Звичайно, все це стало можливим завдяки великій наполегливості, неабияким природним здібностям, хорошій підготовці у школі, особливо з англійської мови (за що і дотепер Ірина вдячна своєму вчителю Ксьондзик Євгенії Павлівні), підтримці батьків та, безумовно, завдяки власній титанічній праці.

А тепер уявіть собі, що кожна дівчина, яка читала О.Гріна, мріє про вітрила, які стали символом польоту мрій. Приміщення фірми, у якій працює Ірина, розміщене у тридцятидвохповерховому офісному центрі, що формою конструкції нагадує лайнер з вітрилами. Ось уже рік Міркевич Ірина – заступник начальника юридичного відділу столичної інвестиційної групи „Сократ”, що вважає життєвою удачею, справжнім поцінуванням своїх професійних можливостей. Роботою задоволена, хоча і працює так само багато. Надзвичайно хороші, комфортні умови в офісі розташовують до великої самовіддачі, до бажання працювати більше і краще. Безцінним Ірина вважає і досвід, який приходить у процесі вирішення нових цікавих виробничих питань. Тож побажаємо нашій юній успішній землячці прихильності неба, легкого попутного вітру вітрилам її професійної та особистої долі.

(Грекова Людмила Іванівна, методист управління освіти)

 

АНДРУСІК ОКСАНА

Громадянка фантазії

Громадянка фантазії… Саме так сказала про себе Оксана Андрусік в одній із своїх мініатюр. Адже світ уяви допомагає наповнювати веселковими барвами іноді таку сіру реальність, а політ фантазії дозволяє вільно виходити за межі нерозважливої буденності.

Оксана – студентка факультету журналістики Львівського університету імені Івана Франка. Талановита дівчина займалася літературною творчістю з дитинства, у цих починаннях її постійно підтримувала мама, вчитель історії Андрусік Жанна Анатоліївна. Оксана неодноразово ставала переможницею міських, обласних та всеукраїнських літературних конкурсів. Її твори (вірші та проза) постійно друкувалися у міських та обласних альманахах, газетах, вона підготувала до друку власну збірку «Осінній метелик». Тематика творів Оксани багатопланова: лірика, філософські роздуми про «вічне», оспівування краси рідної землі, героїчне минуле та сьогодення України… Прикладом високої майстерності слова і громадянської позиції є для дівчини Ліна Костенко та її поезія.

Кожен, обираючи свою дорогу в житті, прагне досягти вершин, бо «життя – це шанс, скористайся ним!» «Я теж щиро сподіваюся, що моя життєва стежина приведе мене до мети. Однак, навіть якщо доля і внесе корективи щодо моїх планів на майбутнє, залюбленість у красу художнього слова залишиться зі мною назавжди: якщо віриш у щастя, то зачерпнеш долонями сонця і подаруй його людям!» ( зі слів Андрусік Оксани)

Цілеспрямована, творча, старанна - такою запам’ятали свою випускницю вчителі. Ці людські якості допомогли учениці стати стипендіаткою міського голови, голови облдержадміністрації, Президента України, премію Станлі Пітерсона за ІІІ місце в обласному етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

 

САФОНІК НАТАЛІЯ

Королева наук

«У кожного вчителя є учні, які втілюють його творчі задуми, з якими співпрацювати цікаво. А якщо зустрічається талановита дитина – це великий успіх. Наталія Сафонік щедро наділена природними здібностями і постійно розвиває їх. Творча уява, емоційність, відчуття краси світу і художнього слова. Артистичні та творчі здібності – риси, притаманні Наталії. Наталка – всебічно обдарована особистість. Має академічні знання та творчий потенціал. Щорічний переможець олімпіад з англійської мови, правознавства, географії, української мови, конкурсу-захисту МАН (секція зарубіжної літератури) міського та обласного рівня. 2007 рік став найвищою вершиною її успіху – Наталія посіла І місце на Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту МАН україни у Києві за науково-дослідницьку роботу «Троянда – «вічний образ» у світовій літературі», отримавши золоту медаль переможця та стипендію Президента України».

(Кушнір Галина Михайлівна, вчитель зарубіжної літератури)

«… Все тече, все змінюється… Мінливе і наше життя: то воно хмарне. А то – сонячне; то жорстоке, то лагідне. Ще буває солодким і гірким. А іноді – смачним, медово-горіховим…» - так любить повторювати Наталя, зустрічаючись зі своїми друзями по Києву. Там, у столиці, вона стала абсолютною переможницею на ІІ етапі конкурсу-захисту МАН із зарубіжної літератури.

Відтоді багато чого змінилося у житті дівчини: змінилися люди довкола, змінилися погляди на життя, змінилися почуття і відчуття. Змінилася і сама Наталія – напевне, просто подорослішала. Та в душі залишилася такою ж чистою, світлою, доброю. Зізнається сама: часто їй хочеться одягнути рожеві окуляри і бути собою – дівчинкою з найчистішими мріями, такими гарними і по-дитячому наївними.

Для мене Наталія – задушевна співрозмовниця, добра, чуйна, світла душа, розумниця у всьому, дівчинка зі щирим серцем і мрійливо-сумними очима…»

(Мазур Олександр Олексійович, методист Рівненської Малої академії наук учнівської молоді)

Сафонік Наталія – студентка факультету міжнародних відносин Національного технічного університету «Харківський політехнічний університет». «Я буду королевою» - пише Наталя у збірці «На мольбертах днів». Бо ще не все вона досягла, попереду чисті аркуші життя…

 

ІВАШИН ВІТАЛІЙ

Вражаючий талант

Івашин Віталій - всебічно обдарований учень. Має високі академічні знання, природні здібності та творчий потенціал, вихований, старанний, допитливий, наполегливий, скромний. Вміє організувати свою навчальну працю, тому багато встигає.

У 2007 році Івашин Віталій став стипендіатом Президента України.

У 2007 році у складі делегації Рівненської області побував на зустрічі Президента України Віктора Ющенка із обдарованою молоддю. Кожного року Віталій стає переможцем у рейтингу серед гімназистів за академічним, творчо-соціальним та морально-етичним компонентами.

Упродовж останніх років Віталій своєю наполегливою працею добивався неперевершених успіхів. Це засвідчує банк даних його заслуг:

Рік

Результативність в навчанні

Відзнака

2006-2007 навчальний рік

Олімпіада з географії:

міський етап – І місце, обласний етап - І місце, Всеукраїнський етап – І місце.

Міські олімпіади:

Біологія – ІІ місце.

Історія – ІІ місце.

Стипендія Президента України, премія голови облдержадміністрації, стипендія міського голови

2007-2008 навчальний рік

Міські олімпіади:

Географія – І місце.

Основи правознавства – І місце.

Економіка – ІІ місце.

Англійська мова – І місце.

Обласна олімпіада:

Географія – І місце;

Основи правознавства – ІІ місце.

Учасник Всеукраїнського етапу олімпіади з географії.

Стипендія міського голови

2008-2009 навчальний рік

Міські олімпіади:

Географія – І місце.

Економіка – І місце.

Англійська мова – ІІ місце.

Основи правознавства – І місце.

Обласні олімпіади:

Географія – І місце.

Основи правознавства – ІІІ місце.

Всеукраїнська олімпіада:

Географія – І місце.

Стипендія міського голови

Віталій має різнобічні інтереси, глибокі знання з різних навчальних дисциплін. Надзвичайна працьовитість і цілеспрямованість дали можливість стати йому призером ІV етапу Всеукраїнських олімпіад з географії 2007 р. (м. Черкаси) та 2009 р. (м. Запоріжжя) - І місце. Віталій є призером різноманітних предметних олімпіад як міського (іноземна мова, правознавство, економіка), так і обласного рівня (правознавство – ІІ місце 2008 р., та ІІІ місце 2009 р.). Мріє стати юристом, висококваліфікованим фахівцем, прагне повною мірою реалізуватись в обраній професії. Серед захоплень - футбол, волейбол, комп’ютерне програмування.

 

ЗАБРОДОВСЬКА НАТАЛІЯ

Творчі здобутки

Забродовська Наталія Ігорівна – навчається в 9 класі фізико- математичного профілю. Вміє нестандартно мислити, пропонувати цікаві, оригінальні рішення, в яких поєднує знання з різних навчальних дисциплін. Надає перевагу активному відпочинку, багато подорожує. Наталя є учасником і призером конкурсів знавців мови, а тому вміє чітко і лаконічно, науково грамотно висловлювати свої думки. Творчим здобутком учениці є перемоги в олімпіадах з різних навчальних дисциплін (математики, правознавства, історії, української мови), в тому числі і обласних (правознавство – 2009 р., ІІ місце, математика 2008 р. – ІІІ місце; 2009 р.- ІІІ місце).

Але найбільші успіхи має учениця ІV етапу Всеукраїнських олімпіад (2008 р. – ІІ м, м. Суми; 2009 р. – ІІІ місце, м. Запоріжжя). Старанна, наполеглива, скромна.

 

БОЖИДАЙ ОКСАНА 

Талант себе знайдеБожидай Оксана - учениця 11 класу Кузнецовської гімназії. Цілеспрямована і наполеглива у навчанні. У 2009 році отримала номінацію «Гімназист року», отримавши високий рейтинг за академічним, творчо-соціальним та морально-етичним компонентами. Божидай Оксана наполеглива в досягненні мети, невтомна, позитивно налаштована на сприйняття навколишньої дійсності. Серед великого різноманіття професій обрала галузь міжнародного туризму. Мріє стати студенткою Львівського університету ім. І. Франка. Серед захоплень: література, з насолодою перечитує як вітчизняних українських, так і зарубіжних класиків. Любить подорожувати, пізнавати нове. Вважає, що вивчення рідної країни слід починати з «малої батьківщини». Краєзнавчій тематиці присвячена науково-дослідницька робота «Аналіз та прогнозування сфери послуг м. Кузнецовськ». Оксана – призер обласних олімпіад з географії 2006 (ІІ місце), 2007 (ІІ місце), 2008 ( ІІ місце), 2009 ( ІІ місце) та дипломант ІV етапу Всеукраїнських олімпіад 2007 (м. Черкаси), 2008 (м. Суми), 2009р. (м. Запоріжжя). Знаменним в житті Оксани став 2009 рік, коли саме на порозі дорослого життя їй вдалося вибороти ІІІ місце на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу – захисту науково - дослідницьких робіт.

Перемоги гімназистів

Підсумки
ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

Українська мова та література
7 клас
ІІ м – Кирилюк Софія, гімназія, вч. Н. Печончик
ІІІ м – Чернюк Дарина, гімназія, вч. К.Юсин

Детальніше...

Учні, які нагороджені срібною медаллю

Детальніше...

Ми пишаємося вами

 

Учні, які нагороджені золотою медаллю

Детальніше...

Важлива інформація

Календар 2017-2018

Статистика 

Користувачі
34
Статті
306
Перегляди статей
614129

Зараз на сайті 

На сайті 190 гостей та користувачі відсутні

Останні користувачі

  • DarrickDup
  • HunPepe
  • Viktorinka-Pashkevich-facebook
  • VcsPepe
  • igvale

Вхід через соцмережі

Відправити адміну файли

НАТИСНИ СЮДИ

У вікні після загрузки файла зкопіювати цю адресу kaktusvid@gmail.com поштової скрині і вставити в посилання для відправки адміну, якщо є власна адреса прописати теж.

Ланет ТВ UA

Розумний пошук

Розсилка новин

Scroll to top