ukbeendeplru

Висока нагорода Кузнецовської гімназії


ІV Міжнародна виставка “Сучасні заклади освіти – 2013” розпочала свою роботу 28 лютого у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» м. Києва.

На виставці були представлені близько 1000 навчальних закладів, наукових установ, методичних центрів, регіональних і муніципальних органів управління освітою, видавництв, фондів, підприємств, бізнес-структур з України, а також Чехії, Естонії, Польщі, Словаччини, Росії, Франції, Австрії, Італії, США.

Детальніше...

Директор ХХІ століття

 

Так називався Всеукраїнський конкурс, підсумки якого оголошено 9 липня 2012 р. його засновниками: видавництвом «Шкільний світ», журналом «Директор школи.

Шкільний світ», Асоціацією «Відроджені гімназії України». Основне завдання конкурсу – виявлення та поширення досвіду роботи кращих директорів України з управління загальноосвітнім навчальним закладом. Було встановлено сім номінацій:

Детальніше...

Номінаційний комітет Європейської Бізнес Асамблеї (Оксфорд, Велика Британія) високо оцінив діяльність колективу Кузнєцовської гімназії і нагородив Міжнародною нагородою «Європейська якість» за значні професійні досягнення та вагомий особистий внесок її керівника в інтелектуальний розвиток суспільства, – про це 13 листопада ЗІКу повідомили у прес-службі Рівненської ОДА.

Детальніше...

 

Зараз на сайті 

На сайті 60 гостей та користувачі відсутні

Останні користувачі

  • nonames
  • Uliya-Anatolevna-facebook
  • Uliya-Kopchak-facebook
  • Anastasia-Zaichyk-facebook
  • Tetyana-Osipenko-facebook

Статистика 

Користувачі
27
Статті
206
Перегляди статей
412921

Ланет ТВ UA телебачення

Розумний пошук

Розсилка новин

Scroll to top