ukbeendeplru

Номінаційний комітет Європейської Бізнес Асамблеї (Оксфорд, Велика Британія) високо оцінив діяльність колективу Кузнєцовської гімназії і нагородив Міжнародною нагородою «Європейська якість» за значні професійні досягнення та вагомий особистий внесок її керівника в інтелектуальний розвиток суспільства, – про це 13 листопада ЗІКу повідомили у прес-службі Рівненської ОДА.

Вручення Міжнародної нагороди «Європейська якість» директору Кузнєцовської гімназії відбулося 12 жовтня 2007 року в Адміністративному будинку Державного управління справами Президента України на урочистому Засіданні Асамблеї ділових кіл на честь визначних діячів України.

Нагорода – багатогранна зірка та статуетка, виготовлена з дорогоцінних металів в творчій майстерні видатного англійського ювеліра Альфреда Вільєцького в Лондоні.

Довідка ЗІКу.

Європейська Бізнес асамблея є засновником престижних Міжнародних нагород. Юридичні, патентні та інші права, які належать асамблеї, захищені законом Великобританії.

Кузнєцовська гімназія – асоційована школа ЮНЕСКО, експериментальний майданчик «Творча лабораторія» Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, член Міжнародної громадської організації «Конгрес захисту української мови». У 2006 році гімназія стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу «100 кращих шкіл України» в номінації «Школа успіху». У гімназії вироблена система розвитку творчої особистості учня. Запроваджено поглиблене вивчення іноземних мов, фізики та математики, рейтингову систему оцінювання знань, заохочувальні стипендії; щорічно визначаються «Гімназист року» та «Інтелектуал року». Діє профільне навчання у старшій школі. Створено всі умови для творчої та продуктивної праці. Троє гімназистів Андрусік Оксана, Сафонік Наталія та Івашин Віталій стали стипендіатами Президента України.

Зараз на сайті 

На сайті 55 гостей та користувачі відсутні

Останні користувачі

  • nonames
  • Uliya-Anatolevna-facebook
  • Uliya-Kopchak-facebook
  • Anastasia-Zaichyk-facebook
  • Tetyana-Osipenko-facebook

Статистика 

Користувачі
27
Статті
206
Перегляди статей
412911

Ланет ТВ UA телебачення

Розумний пошук

Розсилка новин

Scroll to top