ukbeendeplru

Номінаційний комітет Європейської Бізнес Асамблеї (Оксфорд, Велика Британія) високо оцінив діяльність колективу Кузнєцовської гімназії і нагородив Міжнародною нагородою «Європейська якість» за значні професійні досягнення та вагомий особистий внесок її керівника в інтелектуальний розвиток суспільства, – про це 13 листопада ЗІКу повідомили у прес-службі Рівненської ОДА.

Вручення Міжнародної нагороди «Європейська якість» директору Кузнєцовської гімназії відбулося 12 жовтня 2007 року в Адміністративному будинку Державного управління справами Президента України на урочистому Засіданні Асамблеї ділових кіл на честь визначних діячів України.

Нагорода – багатогранна зірка та статуетка, виготовлена з дорогоцінних металів в творчій майстерні видатного англійського ювеліра Альфреда Вільєцького в Лондоні.

Довідка ЗІКу.

Європейська Бізнес асамблея є засновником престижних Міжнародних нагород. Юридичні, патентні та інші права, які належать асамблеї, захищені законом Великобританії.

Кузнєцовська гімназія – асоційована школа ЮНЕСКО, експериментальний майданчик «Творча лабораторія» Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, член Міжнародної громадської організації «Конгрес захисту української мови». У 2006 році гімназія стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу «100 кращих шкіл України» в номінації «Школа успіху». У гімназії вироблена система розвитку творчої особистості учня. Запроваджено поглиблене вивчення іноземних мов, фізики та математики, рейтингову систему оцінювання знань, заохочувальні стипендії; щорічно визначаються «Гімназист року» та «Інтелектуал року». Діє профільне навчання у старшій школі. Створено всі умови для творчої та продуктивної праці. Троє гімназистів Андрусік Оксана, Сафонік Наталія та Івашин Віталій стали стипендіатами Президента України.

Важлива інформація

Календар 2017-2018

Статистика 

Користувачі
34
Статті
306
Перегляди статей
614120

Зараз на сайті 

На сайті 144 гостей та користувачі відсутні

Останні користувачі

  • DarrickDup
  • HunPepe
  • Viktorinka-Pashkevich-facebook
  • VcsPepe
  • igvale

Вхід через соцмережі

Відправити адміну файли

НАТИСНИ СЮДИ

У вікні після загрузки файла зкопіювати цю адресу kaktusvid@gmail.com поштової скрині і вставити в посилання для відправки адміну, якщо є власна адреса прописати теж.

Ланет ТВ UA

Розумний пошук

Розсилка новин

Scroll to top