ukbeendeplru

Гості гімназії

 

7 жовтня 2016 року у наше місто завітала гостя з Німеччини - доктор Світлана Болтовська. Під час перебування в Україні вона планувала поспілкуватися з різними поколіннями енергетиків, в тому числі, з ветеранами і молоддю, дослідити архівні матеріали, щоб перейнятися духом поліського атомограда. Зібрані матеріали стануть основою книги «Історія радянських і пострадянських атомоградів», яку пише доктор історичних наук, науковий керівник Інституту Гердера (Марбург, Німеччина) Анна Вероніка Вендланд. Пані Світлана відвідала Рівненську атомну електростанцію та місто Кузнецовськ.

Детальніше...

Творчий шлях гімназиста-дослідника

Під такою назвою пройшла щорічна науково-практична конференція наукового товариства «Олімпія» Кузнецовської гімназії. На сьогоднішній конференції, яка носить назву «Творчий пошук гімназиста-дослідника», будуть розглянуті питання:

Детальніше...

Приємна новина:

 Кузнецовська гімназія стала фіналістом проекту GoCamp!

Детальніше дізнаєтесь із листа, який ми отримали на днях

 з Британської Ради…

 Кушнір Г.М. ,

заступник директора Кузнецовської гімназії

 

Делегація польських учнів та вчителів у Кузнецовській гімназії

 

      У стінах своєї маленької, але затишної школи приймала польських гостей Кузнецовська гімназія, асоційована школа ЮНЕСКО, лауреат Всеукраїнського конкурсу «100 кращих шкіл України» в номінації «Школа успіху», член асоціації «Відроджені гімназії України». Наша гімназія в рамках Міжнародної іміджевої Програми «Лідери ХХI століття», Міжнародною громадською організацією «Асамблея ділових кіл» за високу результативність у навчально-виховній діяльності відзначена Міжнародною нагородою «Європейська якість» у 2007 році та визнана «Флагманом сучасної освіти України» у 2008 році. Ці нагороди визначають, що одним із пріоритетних напрямків роботи є міжнародна співпраця з популяризацією української мови на міжнародному рівні та вивченням іноземних мов.

Детальніше...

Гімназія  відкрила англомовний літній табір

       Літні мовні табори –  сучасний проект України на шляху до європейського вибору. Знання іноземних мов набуває зараз  пріоритетного значення.

Мета  літнього мовного табору – це створення англомовного середовища та умов для заохочення учнів до вивчення англійської мови.

  Вчителі англійської мови Вараської  гімназії  поставили перед собою завдання:

Детальніше...

Зараз на сайті 

На сайті 6 гостей та користувачі відсутні

Останні користувачі

  • nonames
  • Uliya-Anatolevna-facebook
  • Uliya-Kopchak-facebook
  • Anastasia-Zaichyk-facebook
  • Tetyana-Osipenko-facebook

Статистика 

Користувачі
27
Статті
206
Перегляди статей
412911

Ланет ТВ UA телебачення

Розумний пошук

Розсилка новин

Scroll to top