ukbeendeplru

 Кушнір Г.М. ,

заступник директора Кузнецовської гімназії

 

Делегація польських учнів та вчителів у Кузнецовській гімназії

 

      У стінах своєї маленької, але затишної школи приймала польських гостей Кузнецовська гімназія, асоційована школа ЮНЕСКО, лауреат Всеукраїнського конкурсу «100 кращих шкіл України» в номінації «Школа успіху», член асоціації «Відроджені гімназії України». Наша гімназія в рамках Міжнародної іміджевої Програми «Лідери ХХI століття», Міжнародною громадською організацією «Асамблея ділових кіл» за високу результативність у навчально-виховній діяльності відзначена Міжнародною нагородою «Європейська якість» у 2007 році та визнана «Флагманом сучасної освіти України» у 2008 році. Ці нагороди визначають, що одним із пріоритетних напрямків роботи є міжнародна співпраця з популяризацією української мови на міжнародному рівні та вивченням іноземних мов.

        В актовій залі гімназії звучали пісні (Дмитренко Тетяна та Баранчук Анастасія  з вокально-інструментальною  композицією «Човен» на слова  українського письменника Івана Франка); грав на фортепіано Точинський Ярослав («Кленовий лист» Скотта Джопліна); ансамбль «Сузір’я» виконав танок «Ритм життя» та «Зірвані посиденьки»; прозвучав музичний дарунок з репертуару  учасників Євробачення,  польського фольк-рок гурту «Еней», який присвятив свою пісню синам України та її трагічній долі (пісня  «Біля тополі», виконали Чумиріна Софія, Дмитренко Тетяна, Білецька Ірина, Максимюк  Юлія, Точинський Ярослав).

        Із заключним словом виступила директор гімназії Надія Горбачик, яка удостоєна почесного звання «Заслужений працівник освіти України». Взяв слово і директор ZSOIZ  м. Ценжковіце Тарновського повіту Малопольського воєводства пан Анджей Бурнус, який запросив учнів та вчителів гімназії на День  патрона Я.І. Падеревського, ім’я якого носить їхня школа.

          А далі за програмою  були відкриті уроки:

Печончик Н.П.

10-А

Незнищенність кохання на образах Лукаша і Мавки

 (за драмою-феєрією Л.Українки «Лісова пісня»)

Українська

література

Хоровець О.М.

11-Б

Створення мультимедійної презентації «ТОП – 5 видатних місць Рівненщини»

Інформатика

Горбачик О.В.

10-Б

Розв’язування нерівностей

Математика

Літвінчук Т.О.

10-Б

Сполучені Штати Америки – найбільша за економічним потенціалом країна світу

Географія

Кушнір Г.М.

9-А

Провідні мотиви «Кримських  сонетiв» Адама Мiцкевича

Зарубіжна

література

Степась С.П.

10-А

Мистецтво

Англійська мова

Банацька Н.О.

7 -8

Робота над створенням музичного рухового образу

Хореографія

     Гості  відвідали музей історії гімназії.  Цікавою була інтелектуальна гра  «Що? Де?Коли?» між командами Польщі та України (вчитель Петрович Н.Г.) Змістовною була зустріч у міського голови Анощенка С.І. Екскурсію по інформаційному центру «Полісся»  та центру реабілітації супроводжував Володимир Онищук. Здружила  молодь спільна дискотека «Коло друзів» у Палаці культури.

       Другий день перебування теж був насиченим, гостей чекала екскурсія у місто Рівне, в козацький табір «Гайдамаки». А ввечері їх чекали в  гостинних родинах. Адміністрація Кузнецовської гімназії дякує  батькам та вчителям, які  приймали гостей: Світлані та Івану Степасям, Валентині та Руслану Серкам,  Надії та Юрію Гаврилюкам,  Тамарі та Андрію Афанас’євим, Ірині Кваснівській, Оксані та Геннадію Нечитайлам, Ларисі Юрцевич,  Віті та Віталію Чмухам,  Валентині та Сергію Найдичам,  Руслані та Сергію Ярощукам, Олені та Валерію Скібчикам, Світлані та Леоніду Кулінічам, Валентині та Олегу Браташам, Ользі Андрієшиній.

       Окрема подяка за підтримку зустрічі польської делегації заступнику начальника управління освіти Анатолію Горайчуку, методисту Яні Горегляд, благодійному фонду «Наш край» народного депутата України  Василя Яніцького  за сприяння у розвитку дружніх стосунків  з польською школою.

       Пройшло 10 років з тих пір, як наші школи почали тісну співпрацю. Неможливо відокремити історію України від історії Польщі, адже цілі століття дружби поєднують шлях історичного становлення двох слов’янських народів – українського і польського.  Найкращим прикладом, що ілюструє перспективи проєвропейського вектора інтеграції України,  є  Польща. 

 

Важлива інформація

Календар 2017-2018

Статистика 

Користувачі
33
Статті
303
Перегляди статей
484868

Зараз на сайті 

На сайті 4062 гостей та користувачі відсутні

Останні користувачі

  • HunPepe
  • Viktorinka-Pashkevich-facebook
  • VcsPepe
  • igvale
  • Голубцов

Вхід через соцмережі

Відправити адміну файли

НАТИСНИ СЮДИ

У вікні після загрузки файла зкопіювати цю адресу kaktusvid@gmail.com поштової скрині і вставити в посилання для відправки адміну, якщо є власна адреса прописати теж.

Ланет ТВ UA

Розумний пошук

Розсилка новин

Scroll to top