Гімназія  відкрила англомовний літній табір

Літні мовні табори –  сучасний проект України на шляху до європейського вибору. Знання іноземних мов набуває зараз  пріоритетного значення.

Мета  літнього мовного табору – це створення англомовного середовища та умов для заохочення учнів до вивчення англійської мови.

Вчителі англійської мови Вараської  гімназії  поставили перед собою завдання:

• підвищити рівень володіння учнів англійською мовою;
  • допомагати школярам здобувати необхідні мовні навички та долати мовний бар’єр;
  • удосконалювати усне  мовлення;
  • поєднати навчання із захоплюючим відпочинком;
  • розкрити таланти дітей;

Вчителями  іноземної філології Вараської гімназії (директор табору Євгенія Павлівна Ксьондзик) заплановані різноманітні форми й методи роботи з дітьми: вікторини, квести, конкурси, творчі лабораторії, мовні майстерні, рольові та лінгвістичні ігри, екскурсії англійською мовою та ін.

Табірна зміна розпочалася  днем урочистого відкриття табору. Команди представили себе. На святі можна було побачити різноманітні танцювальні номери, пісні українською і англійською мовою у виконанні  учнів. Після закінчення свята всі були з гарним настроєм та заряджені позитивними емоціями на цілий день.

Третій рік існує табір у гімназії. Але цей рік особливий:  протягом трьох тижнів у нас буде працювати волонтер Лоай Мейхер з Єгипту (м. Каїр). З цікавістю зустрічали гімназисти  зарубіжного гостя. А скільки ще цікавого чекає попереду!

Саме цей день і став гарним стартом довгоочікуваних літніх канікул.