ukbeendeplru

Ми проти війни!!!!
Ми прагнемо зробити щось важливе для своїх захисників.
Ми - сильні. Ми - незламні. Ми – гімназійна родина. Ми - українці.
То ж будьмо Справжніми Патріотами своєї держави.

На жаль, навіть наймогутніші держави часом повинні пережити нелегкі часи та скласти іспит на стійкість, ціною якого є гідна демонстрація світовим масштабам власної, недоторканної незалежності, а, також, чітка перспектива закріпити за собою стратегічно важливу позицію на світовій та політичній аренах.

Тому, не дивлячись на соціальні стани, координати, життєвий досвід та інші аспекти, що визначають нас у соціумі, допомогти Україні рівно тримати спину перед обличчям труднощів - є нашим спільним прагненням. Зокрема, долучення Вараської гімназії до патріотичної акції «Мій вклад у справу миру » - це власний, впевнений крок згуртованості, небайдужості та безкорисливості на шляху допомоги до вирішення глобальної проблеми.

З 20 вересня по 10 жовтня невтомні гімназисти, вчителі та працівники гімназії трудилися над створенням сітки: старші класи ретельно перевіряли результат праці молодших учнів на якість, і, звісно, залишали свої вузлики допомоги. В досягненні мети нас підтримали матеріалами ДНЗ № 5 та ДНЗ №6, міська спілка воїнів АТО та НВК № 10. Натхненні спільною патріотичною ідеєю, гімназисти створили безліч приємних і теплих для бійців листівок зі словами підтримки та вдячності.Сьогодення вимагає від нас тверезого осмислення важливості об’єднання для проведення спільної роботи, ініціативного прояву себе не лише як особистість, але і як відданого громадянина. Тому саме ваш вузлик допомоги на тлі соціальної проблеми може стати гідним прикладом для великої сітки порятунку.

Підготувала учениця 11-А класу
Вараської гімназії Кирилюк Софія

Важлива інформація

Календар 2017-2018

Статистика 

Користувачі
33
Статті
303
Перегляди статей
484868

Зараз на сайті 

На сайті 4059 гостей та користувачі відсутні

Останні користувачі

  • HunPepe
  • Viktorinka-Pashkevich-facebook
  • VcsPepe
  • igvale
  • Голубцов

Вхід через соцмережі

Відправити адміну файли

НАТИСНИ СЮДИ

У вікні після загрузки файла зкопіювати цю адресу kaktusvid@gmail.com поштової скрині і вставити в посилання для відправки адміну, якщо є власна адреса прописати теж.

Ланет ТВ UA

Розумний пошук

Розсилка новин

Scroll to top